قوانین سایت

1) در بخش ثبت نام کارجو در صورت استفاده  شماره تماس و یا کلمات رکیک در بخش توضیحات رزومه، در اولین فرصت رزومه کارجو به صورت کامل حذف و در لیست سیاه قرار می گیرد تا از ثبت نام مجدد وی در سایت جلوگیری به عمل آید.

2)  در صورت ساخت بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد و دسترسي وي به کلیه بخش های سایت قطع خواهد شد .

3) در صورت بارگذاری عکس برای کارجو، رزومه همراه با عکس وی به کارفرما نمایش داده خواهد شد. در صورت عدم تمایل به نمایش عکس در رزومه شخصی، از آپلود نمودن عکس خودداری فرمایید.

4) در صورتي كه ميخواهيد از مباحث این سایت در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد

5) سوء استفاده تبلیغاتی از امکانات سایت برای تبلیغ سایت با معرفی خدمات، از ارسال های تبلیغاتی در سایت خودداری کرده و اگر قصد دارید سایت خود را معرفی کنید با ما تماس بگیرید .

6) تمامي کاربران مي بايست در هنگام استفاده از سایت ، از عکس های مناسب و شخصی جهت استفاده در صفحه خود استفاده نمايند. کلیه این عکس ها بایستی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد . و کسی حق استفاده از عکس های اشخاص دیگر را ندارد.

7) هیچ یک از کاربران حق فروش و یا انتشار و یا در دسترس دیگران قرار دادن گذرواژه یا هر داده ای که امکان دسترسی غیر مجاز به داده های سایت را فراهم کند ندارند.

8) کلیه کاربران سایت ملزم به رعایت حقوق اجتماعی و صیانت از ارزش های اسلامی ، ملی ، فرهنگی و اجتماعی کشور می باشند.

9) هزینه ثبت رزومه کارجو در سال 95 مطابق با رقم مصوب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 150.000 ریال می باشد که پس از ثبت رزومه قابل استرداد نیست.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی پرتال مربوط به شرکت انفورماتیکی پاکا بوده و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.
Hosted @ IRANJOB | Powered By PAKA GROUP