ایجاد4000 شغل تا پایان امسال در گنبدکاووس

1397/08/21
ایجاد4000 شغل تا پایان امسال در گنبدکاووس
عنوان خبر: ایجاد4000 شغل تا پایان امسال در گنبدکاووس
تاریخ ثبت: 1397/08/21

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس گفت: تعهد اشتغال شهرستان تا پایان امسال ۴ هزار و ۱۲ نفر پیش‌بینی شده که تاکنون یک هزار و ۹۴۱ فرصت شغلی جدید معادل ۴۸ درصد تعهدات، محقق شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، عبدالحکیم سلاق ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان اظهارداشت: ۱۳ طرح پشتیبان مبلغ ۶۷۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کردند و برای ۵۹۳ طرح انفرادی نیز ۵ میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

وی افزود: در حوزه اشتغال فراگیر ۱۳ میلیارد تومان به یک واحد اقتصادی و ۶ میلیارد تومان هم برای تکمیل درمانگاه مصلی اختصاص پیدا کرد.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس بیان داشت: برای ۵۴۰ طرح بیش از ۵۹۹ میلیارد ریال تسهیلات پیش‎بینی شده که از این تعداد بررسی ۳۳۰ طرح با ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات و اشتغالزایی ۵۵۶ در حال انجام است.

وی گفت: تاکنون هم ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل تسهیلات اشتغال روستایی به متقاضیان پرداخت شده که زمینه اشتغال ۳۲۹ نفر را فراهم می‌کند.

عبدالقدیر کریمی، معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس هم اظهارداشت: نگاه به اشتغال باید هدفمند و در راستای ایجاد فضای کارآفرینی و رونق کسب و کار باشد.

وی با بیان اینکه گنبدکاووس از نظر جذب تسهیلات اشتغالزایی رتبه دوم استان را دارد، گفت: در ۲ سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه اشتغال و پرداخت تسهیلات در بخش‌داشلی برون انجام شده است. در این مدت سعی کردیم تا اعتبار تملک دارایی در این بخش افزایش یابد و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هم برای حضور در این منطقه ترغیب شوند.

کلیه حقوق مادی و معنوی پرتال مربوط به شرکت انفورماتیکی پاکا بوده و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.
Hosted @ IRANJOB | Powered By PAKA GROUP